...

30 stycznia br. rozpocznie się nowa edycja intensywnych kursów przygotowawczych dla ósmoklasistów i maturzystów z zakresu matematyki, j. polskiego i j. angielskiego. Kursy obejmą 25 godzin lekcyjnych z jednego przedmiotu i będą realizowane w formule 2x w tygodniu. 

Do egzaminów w maju pozostały już tylko 4 miesiące. 

Kursy są realizowane zgodnie z podstawą programową Ministerstwa Edukacji i Nauki, z wykorzystaniem systemu najwyższej jakości technologicznej i na najwyższym poziomie bezpieczeństwa, prowadzone przez certyfikowanych trenerów oświaty, najlepszych nauczycieli z całego kraju, laureatów konkursu Nauczyciel Roku z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć online. 

Fundacja Miasto wynegocjowała atrakcyjne opusty do -75% dla mieszkańców JST. Warunkiem uzyskania ulgi jest podpisanie porozumienia z organizatorem kursów Lecturus Spin-Off Uniwersytetu Warszawskiego i Fundacją Miasto, a następnie poinformowanie o kursach swoich mieszkańców poprzez dziennik elektroniczny w szkołach, stronę www i media społecznościowe. Nabywcą są bezpośrednio mieszkańcy (młodzież, rodzice). Miasto zatem nie ponosi żadnych kosztów. 

Po podpisaniu porozumienia na stronie internetowej kursów https://sklep.lecturus.pl, zostaje uruchomiona ulga dla mieszkańców danej gminy lub powiatu (w praktyce po podaniu kodu pocztowego nabywca uzyskuje stosowną ulgę).  

Przypominamy Państwu, że istnieje również możliwość otrzymania bezpłatnych, pełnowartościowych kursów dla najbardziej potrzebujących uczniów (dzieci z ośrodków wychowawczych, uczniowie objęci pieczą zastępczą instytucjonalną i rodzinną). Bardzo się cieszymy, że część miast i gmin skorzystała z tej możliwości! 

Zachęcamy do nawiązania współpracy, ponieważ kursy ruszają już 30 stycznia. Oczywiście istnieje możliwość zawarcia porozumienia także w terminie późniejszym. Wówczas, jeśli mieszkańcy zdecydują się nabyć kursy już w trakcie ich trwania, będą mogli odtworzyć zajęcia w trybie VOD. 

Zapraszamy do kontaktu! 

 

© 2022 Fundacja Miasto wszelkie prawa zastrzeżone